
POE інжектор GV-001/04
- Немає в наявності
- Код: 9652
521 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4 канальний комутатор GV-001/04 підтримує передачу і даних на 4 пристрої при послідовному підключенні POE ретрансляторів. Максимальна дистанція між пристроями - 80 метрів. Максимальна довжина передачі при підключенні 3 POE ретрансляторів до кінцевого споживача 80х4 = 320 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | вхід AC 110-264V, вихід POE DC 70V 1.1A |
| Вага (кг) | 0.27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 521 ₴


