
Контролер доступу Wi-Fi GV-CEM-008-T12EM-W
- Немає в наявності
- Код: 20124
1 971 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автономна сенсорна клавіатура/контролер доступу (СКУД) із вбудованим зчитувачем карт та брелоків EM-Marine (125 kHz) з можливістю роботи з мобільним додатком. Є підсвічування клавіатури, способи розблокування: програма, код, карта;
Даний контролер доступу має функцію віддаленого керування за допомогою мобільного додатка і має можливість підключення по Wi-Fi.
Технічні характеристики:
- Тип - контролери доступу,
- Формат карт - EM-Marine 125 кГц,
- Час відкриття дверей - від 0 до 99 сек,
- Дальність зчитування ключа - 2-5 см,
- Вигляд монтажу - накладний,
- Для встановлення - в приміщенні або на вулиці,
- Індикація є,
- Ємність - 2000,
- Призначення - управління електрозамком,
- Ступінь захисту - IP67,
- Харчування - 12V/40mA,
- Матеріал корпусу - пластик,
- Колір - чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2000 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 120 мм |
| Індикація | є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | управління електрозамком |
| Живлення | 12/40 |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 971 ₴


