
POE інжектор 48V-0.5A
- Немає в наявності
- Код: 11033
188 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інжектор GreenVision POE 48V-0.5A призначений для подачі і даних на пристрій підтримують живлення POE стандарту IEEE802.3af таких як: IP камери, точки доступу, ретранслятори WIFI сигналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.08 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість LAN портів | 1 порт POE + 1 порт RJ45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 188 ₴


