
Зарядний пристрій АКБ LP AC-021 6V/12V 4A
- Немає в наявності
- Код: 22639
1 173 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малогабаритний зарядний пристрій LP AC-021 6V/12V 4A призначений для свинцево-кислотних акумуляторних батарей типу AGM, AGM – мультигель та GEL.
Пристрій забезпечує повний заряд акумуляторної батареї, автоматично відключається при повному заряді акумулятора, в режимі 12V відключення при 14,6V, в режимі 6V відключення при 7V чим збільшує термін експлуатації АКБ. Принцип роботи зарядного пристрою дозволяє суттєво знизити час заряджання батареї, а також запобігає «закипанню» акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 4 A |
| Індикація | LED |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
- Ціна: 1 173 ₴





