
Розширювач адресних інтерфейсів M-LOOP
- В наявності
2 280 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розширювач інтерфейсів для робити в адресній протипожежній системі Tiras PRIME A від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. M-LOOP - адресний модуль, використовується для збільшення кількості адресних інтерфейсів. Встановлюється в універсальний слот модуля AM-MULTI+ та додає в систему один адресний інтерфейс на 250 пристроїв. Забезпечує кільцеву або радіальну топологію (до 32 пристроїв на радіальний шлейф). Живиться від приладу. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базові інферфейси | 1 |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 32x65x21 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина інтерфейсу | до 2000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Маса | 15 г |
| Напруга в інтерфейсі | 24 В |
| Опір інтерфейсу | 125 Ом |
| Пристроїв при кільцевій топології | до 250 |
| Пристроїв при радіальній топології | до 32 |
| Струм споживання | AI 120 мА, модуля 18 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Адресна протипожежна система Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Розширювач адресних інтерфейсів |
| Топологія інтерфейсів | кільцева |
- Ціна: 2 280 ₴


