
Адресний релейний модуль AM-OUT1R+
- В наявності
1 956 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адресний модуль розширення входів з вбудованим ізолятором короткого замикання для роботи в адресній протипожежній системі Tiras PRIME A від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Підключається в адресний інтерфейс та додає чотири універсальні входи для контролю стану протипожежної автоматики. Має світлодіодну індикацію режимів роботи та стану пристрою. Живиться від адресного інтерфейсу; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Виходи | бістабільне реле |
| Входи | 2 універсальних |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 100х100х30 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Маса | 95 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 24B |
| Струм споживання | 0,35 мА |
| Струм та напруга комутації | 15А/230В на замикання, 5А/230В на розмикання |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Адресна протипожежна система Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Модуль розширення виходів |
- Ціна: 1 956 ₴




