
Пристрій ручного запуску пожежогасіння ПРЗ "Тірас"
- Немає в наявності
840 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій ручного запуску пожежогасіння для роботи в протипожежних системах TIRAS PRIME від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Працює у складі адресної протипежежної системи Tiras PRIME A через пристрій керування пожежогасінням ПУіЗ "Tiras 1X". Пристрій ПРЗ "Тірас" використовуєтсья для ручного запуску пожежогасіння (газового, порошкового, аерозольного та іншого). Живлення від ПУіЗ "Tiras 1X" робоча напруга 12/24 В; колір жовтий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 93х90х43 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +55°C |
| Маса | 150 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24 В |
| Струм споживання | 0,1 мА |
| Струм споживання в режимі тривоги | 22 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Сумісність | Протипожежні ситеми TIRAS PRIME |
| Тип пристрою | Кнопка керування автоматикою |
- Ціна: 840 ₴



