
Внутрішній блок живлення PSU35-15
- В наявності
1 428 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній блок живлення на 35 Вт для роботи в протипожежних системах TIRAS PRIME від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. БЖ застосовується в якості основного джерела живлення в адресному модулі розширення AM-MULTI+. Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 96х55х34 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Маса | 120 г |
| Навантаження | 15 В (2,33 А) |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Сумісність | Протипожежні ситеми TIRAS PRIME |
| Тип пристрою | Блок живлення |
- Ціна: 1 428 ₴

