
Модуль розширення виходів МРЛ-2.1 BOX
- В наявності
1 308 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль розширення неадресної протипожежної системи Тірас-П на 2 релейні виходи від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Модуль призначений для розширення системи пожежної сигналізації на два релейних виходи (управління автоматикою). Розміщується в корпусі ППКП, підключається через спеціальний роз'єм та живиться від приладу. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | 2 релейних |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 100х100х30 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Маса | 150 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Струм споживання | 60 мА |
| Струм та напруга комутації | 5 А/230 В (AC), 5 А/24 В (DC) |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресні протипожежні системи TIRAS PRIME |
| Тип пристрою | Модуль розширення виходів |
- Ціна: 1 308 ₴




