
Ручний неадресний пожежний сповіщувач СПР-Тірас
- В наявності
744 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протипожежний ручний сповіщувач для роботи в неадресних протипожежних системах від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Використовується для подавання ручного сигналу «пожежа» на ППКП. Живлення 12/24 В; колір червоний. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 93х90х43 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -5°C до +40°C |
| Маса | 150 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Струм споживання | 0,1 мА |
| Струм споживання в режимі тривоги | 22 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресні протипожежні ситеми TIRAS PRIME |
| Тип пристрою | Ручний сповіщувач |
- Ціна: 744 ₴



