
Прилад для управління одним напрямком пожежогасіння ПУіЗ Tiras 1X
- В наявності
7 068 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій керування пожежогасінням для роботи з неадресними протипожежними ППКП серії Tiras PRIME від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. ПУіЗ "Tiras 1X" використовується для керування одним напрямком пожежогасіння (газове, порошкове, аерозольне). Особливості: контроль пуску та стану установки пожежогасіння; формування затримки на евакуацію; ручне запусканння та аварійне зупинення пожежогасіння; увімкненння оповіщення про запуск гасіння; 2 зони пожежної сигналізації. Живлення зовнішнє 12/24В; колір сірий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Виходи | Запуск установки пожежогасіння, Оповіщення про евакуацію, Установка пожежогасіння, Аварійне зупинення, Тривога, Вимкнення автоматики, Несправність |
| Входи | Ручне запускання, Аварійне зупинення, Контроль пуску, Моніторинг компонентів, Touch Memory, Моніторинг стану дверей |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 270х200х50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Зони | 2 |
| Маса | 600 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24 В |
| Струм споживання | 60 мА |
| Струм споживання в режимі тривоги | 80 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресна протипожежна система Tiras PRIME |
| Тип пристрою | Панель керування автоматикою |
- Ціна: 7 068 ₴



