
ПСО 18кГц-GPRS
- В наявності
- Код: 02-00049
2 760 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій для підключення ППК попередніх поколінь, чи ППК стороннього виробництва до ПЦС в каналі GPRS від українського виробника TIRAS Technologies. Універсальна модифікація ПСО «18кГц-GPRS» для підключення різних типів та моделей ППК до ПЦС «MISTO Security Platform» та «МОСТ» в каналі GPRS. Також підтримує вихідний протокол «Sur-Gard» («Contact-ID») для роботи з ПЦС сторонніх виробників. ПСО «18кГц-GPRS» підтримує вхідні протоколи «Мост» (18 кГц), «Інтеграл-О» (18кГц), «Contact-ID» та «AdemcoExpress», що дозволяє реалізувати підключення до абсолютної більшості ППК, що використовуються в Україні. Крім чотирьох вхідних протоколів, ПСО володіє рядом нововведень, що полегшують його налаштування та розширюють функціональні можливості охоронної системи. Має 2 власні зони охоронної сигналізації, пластиковий корпус з світловим індикатором-логотипом, 1 програмований вихід, вбудований інтерфейс mini-USB для програмування з ПК або телефону. Живлення 12 В, колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Світлова |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 150 г кг |
| Вбудовані виходи | 1 програмований |
| Вбудовані зони | 2 |
| Габаритні розміри | 100х100х78 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 12 В |
| Матеріал | Пластик |
| Споживання | 60-120 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | ППК, що працюють в пультових протоколах «Мост» (18 кГц), «Інтеграл-О» (18кГц), «Contact-ID» та «AdemcoExpress» |
| Тип пристрою | Пристрій сполучення об’єктовий |
- Ціна: 2 760 ₴



