
Відеореєстратор XVR на 4 камеры до 2Мп Dahua Technology DH-XVR4108C-I
- Немає в наявності
- Код: 99-00004540
4 515 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
Dahua DH-XVR4108C-I - 8-канальний гібридний Penta-brid 1080N/720p Smart1U відеореєстратор з підтримкою функції SMD Plus і повноканальним AI-кодуванням. Належить до серії WizSense, яка використовує незалежний чіп AI та алгоритм глибокого навчання.
XVR працює на базі операційної системи Linux. Пропускна здатність відеореєстратора – 32 Мбіт/с.
Цей реєстратор підтримує AHD, HDCVI, CVBS, TVI та IP камери. Може працювати з 8 аналоговими камерами з максимальною роздільною здатністю 1080p та 8 IP-камерами. При заміні двох аналогових камер на IP реєстратор отримує 10 каналів для мережевих відеокамер.
Penta-brid реєстратор дозволяє підключати:
IP-камери з роздільною здатністю 6 MP;
HDCVI, AHD та TVI-камери з роздільною здатністю 1080p, 720p;
CVBS камери – PAL/NTSC.
Запис відео ведеться у таких форматах: 1080N; 720p; 960H; D1; HD1; BCIF; CIF. Запис ведеться у двох потоках:
головний потік - перший канал з роздільною здатністю 1080N/720p(1-25/30 к/с), інші канали - 1080N/720p(1-15 к/с); 960H/D1/CIF/(1-25/30 к/с);
підтік - CIF (1-7 к/с).
XVR оснащений 1 аудіовходом та 1 аудіовиходом, підтримує двостороннє аудіо через інтерфейс RCA in/out. Для відтворення відео на моніторах або інших мультимедійних пристроях є два незалежні інтерфейси: 1×HDMI, 1×VGA, з роздільною здатністю 1920×1080.
Пристрій доповнений двома портами USB 2.0 для підключення периферійних пристроїв. Мережевий інтерфейс RJ-45(100 М) дозволяє підключати відеореєстратор до мережі та переглядати відео в режимі реального часу, виконувати пошук по архіву та ін.
Для зберігання відео передбачено підключення HDD-накопичувача через SATA-роз'єм. Об'єм диска, що підтримується, до 6 Тб. Живлення здійснюється від джерела DC12V/1.5A. Споживання - <7 Вт.
Характеристики
| Процесор | linux |
|---|---|
| Класифікація об'єктів | Підтримує |
| HDCVI камери | 1080p, 720p 25 к/с |
| AHD камери | 1080p, 720p 25 к/с |
| TVI камери | 1080p, 720p 25 к/с |
| CVBS камери | PAL/NTSC |
| IP камери | 8+2 канала до 6 МП |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI; 1 VGA |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Мультиекранний режим | с IP: 1/4/6/9/16, без IP: 1/4/8/9 |
| OSD меню | Назва камери; Час; Втрата відео; Блокування камери; Рух виявлення; Запис |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080N; 720p; 960H; D1; HD1; BCIF; CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/720p/960H/D1/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | CIF 7 к/с |
| Відео бітрейт | 32 кбіт/с –6144 кбіт/с |
| Режим запису | Вручну; Графік (загальний, безперервний); MD (відео виявлення: виявлення руху, втрата відео, фальсифікація); Сигналізація; Стоп |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), поперед. запис: 1 с – 30 с, постзапис: 10 с – 300 с |
| Аудіо компресія | G.711A; G.711U; PCM |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, PTZ, тур, відео-push, електронна пошта, FTP, знімок, Поради щодо зумера та екрану |
| Відео детекція | Виявлення руху, зони MD: 396 (22 × 18), втрата відео, Втручання та діагностика |
| Перегляд архіву | 1/4/9 |
| Ethernet | 1 RJ-45 Port (100 Мб) |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter; PPPoE; DDNS; FTP; Alarm Server; P2P; IP Search |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 6 Тб |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek |
| Живлення | DC 12В/1.5A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 205 × 211 × 46 мм |
| Вага | 500 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 255 x 100 x 330 мм |
| Вага брутто | 1.144 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Горячая замена HDD | Ні |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 8 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Підтримка RAID | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 6000 GB |
| Тип відеореєстратора | HD-CVI |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 205 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 46 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 7 В |
| Ширина | 211 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 4 515 ₴


