
DS-KH8350-WTE1 7" IP вiдеодомофон
- Немає в наявності
- Код: 00161
10 313 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
IP відеодомофон Hikvision DS-KH8350-WTE1 - це багатофункціональний відеодомофон з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм. Дана модель примітна наявністю вбудованого модуля Wi-Fi, що дозволяє підключатися до роутера бездротовим способом. Налаштування та керування пристроєм здійснюються через сенсор. Домофон дозволить бачити відвідувачів з камери панелі виклику, спілкуватися з ним по гучномовному зв'язку, підключати тривожні датчики та додаткові відеокамери. Для великих офісів та будинків хорошим рішенням буде встановлення кількох домофонів у різних кімнатах. При з'єднанні кількох пристроїв в одній системі користувач може відкривати двері і спілкуватися з візитером по будь-якому з пристроїв, а також використовувати два домофони для спілкування всередині будинку. Також у відеодомофоні реалізовано слот для SD-карти до 32гб та можливість подачі живлення через LAN кабель.
Характеристики
| Операційна система | Embedded LINUX OS |
|---|---|
| ROM/RAM | 128Мб / 32Мб |
| Дисплей | 7 " |
| Роздільна здатність дисплея | 1024x600, IPS LCD |
| Метод роботи | Сенсорний дисплей + фізичні кнопки управління |
| Аудіо вхід | всеспрямований мікрофон |
| Аудіо вихід | вбудований динамік |
| Аудіо компресія | Г.711 |
| Аудіо бітрейт | 64 кб / с |
| Ethernet | RJ45 10/100 Мб / с |
| Wi-Fi | ІЕЕЕ802.11б / г |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP, RTSP |
| Тривожні входи | 8 |
| Релейні виходи | 2 |
| Локальна пам'ять | Micro SD, макс 32Гб |
| RS485 | 1 порт |
| Живлення | DC 12В |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Робоча температура | -10 ° ~ + 55 ° С |
| Вологість | 10 ~ 90% RH |
| Розміри | 180х140х22 мм |
| Монтаж | накладний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 60 x 235 мм |
| Вага брутто | 0.968 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео та інформація про подію |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Контроль розряду | Так |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LCD |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 10 313 ₴

