
DS-KH9310-WTE1 7" IP відеодомофон з Android
- Немає в наявності
- Код: 00163
10 313 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
Hikvision DS-KH9310-WTE1 - це IP відеодомофон з 7" сенсорним екраном, підтримкою живлення по PoE, двостороннім аудіозв'язком, Wi-Fi-модулем і можливістю підключення тривожних датчиків. Відеодомофон працює на базі операційної системи Android. Оснащений 7-дюймовим кольоровим , з роздільною здатністю 1024 600. Домофон має вбудовану внутрішню пам'ять 1 Гб і флеш-пам'ять 4 Гб.
Для спілкування з відвідувачем, а також запис відео зі звуковим супроводом є вбудований мікрофон і динамік. Якість звуку підвищується системою придушення шумів та ехоподавлення. Підключення до мережі забезпечується через Wi-Fi на частоті 2.4 ГГц (IEEE802.11b/g/n) або через 10/100 M Ethernet порт. Також, у пристрої є один інтерфейс RS-485, 8 тривожних входів та 2 релейні виходи. Живлення може здійснюватися через стандартний PoE 802.3af або джерела DС 12 В. Потужність - 8 Вт.
IP відеодомофон Hikvision DS-KH9310-WTE1 призначений для контролю доступу до приміщення, зручності відкриття та безпеки вхідних дверей або воріт. З його допомогою можна відкривати дверний електрозамок, спілкуватися з відвідувачами, переглядати відео з камери панелі виклику і контролювати ситуацію біля дверей. А підтримка клієнтського програмного забезпечення та мобільного клієнта дозволяє також приймати відеодзвінки та відчиняти двері віддалено.
Характеристики
| Операційна система |
Android |
|---|---|
| ROM/RAM | 4Гб / 1Гб |
| Дисплей | TFT |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Аудіо вхід | всеспрямований мікрофон |
| Аудіо вихід | вбудований динамік |
| Аудіо компресія | Г.711 У, Г.711 А |
| Аудіо бітрейт | 64 кб / с |
| Ethernet | RJ45 10/100 Мб / с |
| Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP, RTSP |
| Тривожні входи | 8 |
| Релейні виходи | 2 |
| Локальна пам'ять | 4Гб внутрішньої пам'яті |
| RS485 | 1 порт |
| Живлення | DC 12В |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Робоча температура | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Вологість | 10 ~ 90% RH |
| Розміри | 187x137x26 мм |
| Монтаж | накладний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 70 x 260 мм |
| Вага брутто | 0.814 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Входи для підключення | 2+1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Реєстрація подій | Фото/Відео та інформація про подію |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LCD |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 10 313 ₴

