
Кольоровий відеодомофон для будинку SEVEN DP–7571 FHD Білий
- Немає в наявності
- Код: 00190
3 693 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Основні принципи роботи відеодомофону SEVEN DP-7571FHD:
Відеодомофон підходить для встановлення в багатоквартирні будинку, квартиру, в приватний будинок або дачу, щоб можна було бачити хто стоїть біля хвіртки, офіс або склад, де потрібно використовувати відео та аудіо переговорні пристрої. За допомогою домофону можна керувати замками, наприклад, відкрити електромеханічний замок, встановлений на хвіртці або електромагнітний на офісних дверях.
Основні переваги монітора для домофону SEVEN DP-7571 FHD:
Відеодомофон із екраном діагоналлю 7”.
Живлення 220В/12В.
Домофон високої чіткості FullHD (1920x1080 пікселів) - зображення в 5 разів краще стандартних домофонів.
Підтримка викликових панелей та камер високої якості до 2 Мп FullHD.
Підтримка форматів AHD/TVI/CVI/CVBS.
Підтримка роботи з під'їзними домофонами (опційно за допомогою універсального адаптера SEVEN DA-7593).
Підтримка функції детекції руху.
Записування фото або відео.
Підтримує картку пам'яті до 128 GB MicroSD.
Фоторамки.
Мова інтерфейсу - російська, українська.
Голосові повідомлення (автовідповідач).
Режим сну.
Інтерком (підтримка шести внутрішніх моніторів).
Підтримка двох викликових панелей та двох додаткових відеокамер.
Наявність ТБ-виходу дозволяє виводити зображення на великий екран телевізора.
Графічний меню.
Встановлення будь-якої MP3-мелодії на виклик.
Вбудований блок живлення.
Сенсорні та механічні кнопки управління.
Домофон із тонкими рамками, що робить його компактним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Входи для підключення | 2+2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Білий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 175 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 125 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | TFT |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 3 693 ₴





