
SL-10IPTHD (silver+white) Вiдеодомофон 10" Slinex
- Немає в наявності
- Код: 00199
16 000 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дисплей 10” сенсорний IPS екран 16:9; Розміри 304 190 24 мм; Роздільна здатність екрана 1024×600; Кількість визовних панелей 2; Кількість додаткових відеокамер 2; Опції • Отримання вхідного дзвінка від дзвінків на смартфон або планшет; • Підключення IP та аналогових відеокамер; • Вбудований Wi-Fi; • Підключення до мережі Ethernet; • Віддалений перегляд панелей та камер; • Квадратор; • Програмна та апаратна детекція руху;
Підтримка AHD панелей та камер (до 2 МП); • Вибір окремої мелодії дзвінка для кожної підключеної панелі; Додаткові функції; • 16 поліфонічних мелодій виклику; • Режим "Не турбувати"; Функція пам'яті Відео на карту SD об'ємом до 256 ГБ (microSD на 16 ГБ у подарунок); Споживання живлення До 12 Вт; Живлення ~100-240 або +13,5 В; Інтерком SL-10M, SL-07M, SQ-07MT, SQ-07M, SM-07M, SQ-04M, SM-04M, MS-04 в інтеркомі до 4-х моніторів. Монітор SL-10IPT може бути лише основним при з'єднанні в інтеркомі; Тип установки Настінна накладна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Білий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP29 |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної аудіопанель | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 190 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | IPS |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 10 дюйм |
- Ціна: 16 000 ₴



