
Контролер доступу SEVEN CR-770
- Немає в наявності
- Код: 00215
833 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості контролера доступу SEVEN CR-770:
1 реле, кількість користувачів до 1000.
Програмується за допомогою пульта дистанційного керування і майстер карт, в комплекті.
Робоча температура -40°С…+60°С.
Індикація світлова, звукова.
Габарити 65 x 40 x 19 мм.
Протокол: Wiegand 26~37bits.
Адресна пам'ять.
Приклад використання адресної пам'яті: Офіс має 100 співробітників. Коли ми додаємо картки до контролера, то привласнюємо кожному співробітнику ID номер. І якщо співробітник втратив ключ або звільнився, ви просто видаляєте його ID з контролера і після цього його ключ або пін-код більше недійсний. Таким чином, не потрібно чистити всю пам'ять контролера та додавати ключі заново.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 2000 |
| Матеріал | Пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Тип пристрою | Контролер |
| Типи зчитувачів, що підключаються | Електронний контактний |
| Управління | Локальне |
| Загальні | |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 65 мм |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 833 ₴


