
Акумулятор 12В 7 Ач для ДБЖ Full Energy FEP-127
- Немає в наявності
- Код: 00271
630 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея FEP-127 ємністю 7Ah/20Hr і робочою напругою 12V
Компанія-виробник: Full Energy
AGM АКУМУЛЯТОР
Технічні характеристики акумулятора FEP-127
ємність - 7 Aгнапруга - 12 В
габаритні розміри - 150х93х64мм
вага - 2017 грам
Сфера застосування FEP-127
Акумулятор 7Аг 12в від компанії Full Energy застосовується для установки в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації, системи відеоспостереження та контролю доступу, комп'ютерні безперебійники (UPS), дитячі електромобілі, в складі перетворювачів і т.п.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.017 кг |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 630 ₴

