
Комплект домофону SEVEN DP–7542 Kit білий
- Немає в наявності
- Код: 00493
4 100 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Основні принципи роботи відеодомофону з викличною панелью SEVEN DP–7542 Kit білий:
Відеодомофон підходить для встановлення у багатоквартирні будинки, квартиру, приватний будинок або дачу, щоб можна було бачити хто стоїть біля хвіртки, офіс або склад, де потрібно використовувати відео і аудіо переговорні пристрої. За допомогою домофону можна керувати замками, наприклад, відкрити електромеханічний замок, встановлений на хвіртці чи електромагнітний замок на офісної двері.
В комплект домофона SEVEN DP–7542 Kit білий входить:
- Відеодомофон діагоналлю 4,3".
- Виклична панель.
- Куточок і козирок для відеопанелі.
- Монтажний комплект.
- Інструкція.
Основні характеристики монітора для домофону SEVEN DP–7542 Kit білий:
- Відеодомофон з екраном діагоналлю 4,3".
- Роздатність экрану 480 х 272.
- Роздатність запису відео/фото 720 х 576.
- Живлення 220В / 12В.
- Підтримка роботи з під'їзними домофонами (опціонально, за допомогою універсального адаптера SEVEN DA‐7593).
- Підтримка функції детекції руху.
- Запис фото або відео.
- Підтримка карти пам'яті до 128 GB MicroSD.
- Фоторамка.
- Мова інтерфейсу - російська, українська.
- Інтерком (підтримка 6 внутрішніх моніторів).
- Підтримка двох викличних панелей і двох додаткових відеокамер.
- Наявність ТВ виходу дозволяє виводити зображення на великий екран телевізора.
- Графічне меню.
- Установка будь-якої MP3 мелодії на дзвінок.
- Вбудований блок живлення.
- Сенсорні кнопки.
- Габарити 118х175х15 мм.
Основні характеристики відеопанелі для домофону SEVEN DP–7542 Kit білий:
- Антивандальна панель виклику.
- Антикорозійний корпус з алюмінієвого сплаву може витримати розлом.
- Кут огляду 75 градусів.
- Сенсор: 1/3"CMOS, 600 ТВЛ.
- Регулювання гучності (з тильного боку корпусу під силіконової заглушкою) і регулювання часу відкриття замку.
- Повноцінне реле для підключення будь-якого типу замка (нормально відкритий, нормально закритий) і кнопки виходу.
- IP66 Водонепроникний, пилозахищений, з захистом від дощу і сонця. Конструкція викличної панелі виконана в корпусі IP66 і виключає водопроникність, також може працювати при таких погодних умовах, як проливний дощ або піщана буря.
- Температурний режим від -40 до +60 градусів.
- Куточок і козирок у комплекті.
- Габарити 123х41х22 мм.
Детектор руху:
Запис з детекції може здійснюватися по одному з чотирьох каналів. Крім того, ви можете самостійно настроїти чутливість запису камери або викличної панелі від "1" до "3" (де 1 - мінімальна чутливість, 3 - максимальна). Якщо активовано режим "фоторамка", то запис по детекції руху не проводиться.
Запис фото і відео:
Домофонна система SEVEN Systems може записувати інформацію з двох викличних панелей і двох камер. Запис відео або фото здійснюється після натискання кнопки на панелі виклику. Є можливість запису відео або фото в режимі перегляду зображення з камер і викличних панелей за допомогою відповідних кнопок на моніторі. Також запис фото або відео може здійснюватися по детекції руху.
Фоторамка:
Щоб не спостерігати на екрані домофона в режимі очікування чорний екран, ви можете записати на карту пам'яті свої улюблені фотографії, які викликають у вас найтепліші емоції або використовувати екран домофону, як електронний годинник.
Мелодія виклику:
Ви можете встановити для кожної викличної панелі базові 10 мелодій чи самостійно записати на карту пам'яти будь які MP3 сінгли та насолоджуватися вашими улюбеними композиціями. Їх можно встановити за розкладом, наприклад, більш ритмічні мелодії ви можете встановити на середину дня, більш спокійніші - у кінці дня.
Переадресація виклику:
Ви можете довільно вказати монітор для виклику або вибрати виклик для всіх моніторів, встановлених у системі. Ви можете використовувати будь який монітор в системі для безпосереднього зв'язку з іншими моніторами, підключеними в интеркомі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Входи для підключення | 2+2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Білий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Обсяг журналу реєстрацій | 20 подій |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Камера | |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Дозвіл запису | 704x576 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 75 град. |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 600 |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | TFT |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Розмір монітора | 4.3 дюйм |
- Ціна: 4 100 ₴






