
Коробка монтажна кругла КМ-110
- Немає в наявності
- Код: 00511
125 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова коробка призначена для монтажу всіх видів відеокамер. Може використовуватися як для внутрішнього, так і зовнішнього монтажу.
Габаритні розміри – D=110mm, h=47mm
Колір білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Китай |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг/м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Ні |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Маса | 0.05 кг |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 125 ₴




