
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-124/1 12В/4А
- Немає в наявності
- Код: 00522
924 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний.
Компанія-виробник: Full Energy вихід: 12...15В/4А, клемник;
вхід: ~175...245В, клемник; Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
Корпус металевий з кришкою і замком
Розміри: 200 х 163 х 72 мм
Компанія-виробник: Full Energy вихід: 12...15В/4А, клемник;
вхід: ~175...245В, клемник; Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
Корпус металевий з кришкою і замком
Розміри: 200 х 163 х 72 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 245 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 1 А |
- Ціна: 924 ₴

