
Акумуляторна батарея MERLION G-MLG1290F2 12 V 9,0 Ah
- Немає в наявності
- Код: 00535
905 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Акумуляторна батарея MERLION G-MLG1290F2 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• Тип: MLG (мультигель)
• Кількість елементів: 6
• Напруга: 12 В
• Номінальна ємність: 9 A/год. при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
• Тип клем: F2
• Максимальний струм розряду: 90 А (5 секунд)
• Максимальний зарядний струм: 2,7 A
• Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С
• Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент • Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 В при 25 ° С
• Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент
• Діапазон робочих температур: - розряд: 10°C ~ 60°C - заряд: 10 ° C ~ 50 ° C - зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C
• Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C
• Матеріал корпусу: пластик
• Вага: 2,4 кг (Допуск ± 5,0%)
• Розміри (ДхШхВ): 150x65x95 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Напрацювання | 500 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2.7 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 905 ₴

