
Акумуляторна батарея AGM RITAR RT1245, Gray Case, 12V 4.5Ah ( 90 х 70 х 101 (107) ) Q10
- Немає в наявності
- Код: 00562
460 ₴
- +380 (50) 249-08-74
родукція Ritar отримала широку популярність завдяки своїй високій якості, надійності та стабільності роботи. Серія батарей типу AGM RT широко використовується у забезпеченні безперебійності електропостачання різних систем тривоги, кабельного телебачення, медичного обслуговування, комунікаційного обладнання, комп'ютерів, касових апаратів, а також в іграшках.
Необслуговувана акумуляторна батарея Ritar AGM RT1245, 12V-4.5Ah (RT1245) виготовлена за технологією AGM (електроліт абсорбирован в спеціальному пористому сепараторі). AGM (Absorbent Glass Mat) розшифровується, як абсорбуючі скляні мати. Фактично, це звичайна склотканина, розташована між позитивними і негативними свинцевими пластинами. У цій склотканині в "зв'язаному" стані знаходиться електроліт. Завдяки тому, що електроліт знаходиться в зв'язаному стані, можлива експлуатація батарей в будь-якому положенні (наприклад, на боці).
Особливості моделі:
- Герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
- Немає необхідності в доливі води;
- Немає обмежень на перевезення транспортом;
- Відповідність вимогам безпеки UL;
- Експлуатація в будь-якому положенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 460 ₴

