
Аккумуляторна батарея MERLION AGM GP1213F1 12 V 1,3Ah ( 97 x 44 x 50 (55) Q20
- Немає в наявності
- Код: 00563
290 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP1213F1 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 290 ₴

