
Аккумуляторна батарея MERLION G-MLG1272F2 12 V 7,2 Ah ( 150 x 65 x 95 (100) ) Green Q5/480
- Немає в наявності
- Код: 00598
702 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Технічні характеристики:
Кількість елементів: 6
Напруга: 12 В
Номінальна ємність: 7,2 A/год. при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
Вага: 2,035 кг (Допуск ± 5,0%)
Внутрішній опір: 25 мОм
Тип клем: F2
Максимальний струм розряду: 72 А (5 секунд)
Струм короткого замикання 260 A
Термін придатності до споживання: 7 років
Максимальний зарядний струм: 2,1 A
Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 при 25 ° С
Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент
Діапазон робочих температур:
розряд: 10 ° C ~ 60 ° C
заряд: 10 ° C ~ 50 ° C
зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C
Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C
Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0 саморозряд:
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатись до 6 місяців при температурі 25°C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% за 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7.2 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2.1 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 702 ₴

