
Вулична кольорова цифрова камера 4Мп Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE 2.8mm 4МП микрофоном
- Немає в наявності
- Код: 99-00010273
4 773 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ DAHUA DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE 2.8MM 4МП WIZSENSE
Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BEє серією продуктів штучного інтелекту, що використовують незалежний чіп і алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, дозволяючи користувачам здійснювати швидкі дії з певними цілями. На основі передових технологій Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Технологія Dahua Smart Dual Illuminators використовує інтелектуальний алгоритм виявлення мети. Зазвичай вночі включається ІЧ-підсвічування; Коли ціль з'являється в зоні спостереження, спалахує біле світло, камера записує повнокольорове відео та інформацію про ключові події. Камера пов'язує знімок та відео з повнокольоровим зображенням. Коли мета знаходиться поза зоною спостереження, біле світло вимкнене, а ІЧ-освітлювач включений, що ефективно знижує світлове забруднення.
З алгоритмом глибокого навчання та технологією захисту периметра Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE може точно розпізнавати людину та транспортний засіб. У забороненій зоні (такі як пішохідна зона і зона транспортного засобу), хибні спрацьовування інтелектуальних виявлення на основі типу мети (наприклад, натяжка, вторгнення) значно зменшено.
Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE має пилозахисну функцію.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 4-мегапіксельна 1/2,9-дюймова CMOS-матриця
- Кодек H.265, високий ступінь стиснення, наднизька швидкість передачі даних
- Вбудоване тепле світло/ІЧ-світлодіод, макс. дальність освітлення 30 м
- Дистанція теплого світла 30м.
- ROI, SMART H.264+/H.265+, гнучке кодування
- Режим обертання, WDR, 3D NR, HLC, BLC, цифрові водяні знаки
- Інтелектуальний моніторинг
- Карта пам'яті Micro SD ємністю 256 ГБ
- Вбудований мікрофон
- Блок живлення 12 В постійного струму/PoE
- Захист IP67
Характеристики
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
|---|---|
| мін. чутливість | 0,008 люкс при F1,6 (колір, 30 IRE), 0,0008 люкс при F1,6 (Ч/Б, 30 IRE), 0 люкс (підсвітка включена) |
| Швидкість затвора | 1/3 -1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 95 °; В: 52 °; Д: 114° |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED тепле світло |
| Дальність підсвічування | 30/30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 50 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Підтримка браузерів | IE; Chrome; Firefox |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| живлення | 12 У DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 2 - 5 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 166.2 × 70 × 70 мм |
| Вага | 480 г |
| Матеріал | метал |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 480 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 41 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 78 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
- Ціна: 4 773 ₴

