
Мережива купольна відеокамера змікрофоном IP 2 МП 4Мп Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8mm
- Немає в наявності
- Код: 99-00010959
3 569 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
IP КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ DAHUA DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8MM 2MП
Купольна IP камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 (2.8 мм) представляє чудове рішення, що успішно поєднує в собі стабільність у роботі, якісний рівень зйомки в різному середовищі, а також міцність (IK10) та герметичність (IP67) конструкції.
У центр камери розробники впровадили передову 1/2.7 дюймову CMOS матрицю з прогресивною системою розгортки. Ця матриця здатна робити приголомшливу зйомку у форматі двох мегапікселів. В умовах такого формату запис Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 (2.8 мм) проводиться на частоті майже реального часу – 25 кадрів за секунду.
У стиску відео пропонуються кодеки двох найбільш популярних на сьогодні форматів H.265, H.264, H.264B, MJPEG. У підтримці двох поточність.
Неможливо не оцінити той приголомшливий функціонал, який має місце на борту цієї охоронної відеокамери. Так Ви знайдете безліч корисного функціоналу, що дозволяє покращити якість картинки в тих чи інших обставинах. У функціональний кошик входить DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC.
Для завдань, коли потрібна якісна зйомка в умовах слабкого або повністю відсутнього освітлення, розробники інтегрували в корпус камери підсвічування інфрачервоного освітлення. Включені в конструкцію цього підсвічування діоди гарантують високоефективну відеозйомку на дистанції до 80 метрів.
Весь відзнятий матеріал Ви зможете зберігати локально з опціональним підключенням карток пам'яті Micro SD. У підтримці навіть величезної ємності до 256 гігабайтів.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця: 1/2.7" progressive CMOS
- Макс. роздільна здатність: 1920x1080
- Тип підсвічування: Smart ІЧ 30 м
- Тип об'єктиву: Фіксований об'єктив
- Фокусна відстань: 2.8 мм
- Кути огляду: Г: 110 °; В: 59 °; Д: 132°
- Відео компресія: H.265, H.264, H.264B, MJPEG
- Придушення шуму (DNR): 3D DNR
- BLC, HLC, DWDR, ROI
- Flip: 0°/90°/180°/270°
- Основні функції обробки: Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони)
- Ethernet: RJ-45 (10/100Base-T)
- Програмне забезпечення: Smart PSS, DSS, DMSS
- Аудіо інтерфейси: Вбудований мікрофон
- Мережевий інтерфейс: 1 RJ-45 (10/100Base-T)
- Локальне сховище: micro SD до 256 Гб
- Живлення: DC 12 В
- PoE: 802.3af
- Робоча температура: -40 ° C - +60 ° C
- Вологість: ≤95%
- Ступінь захисту: IP67
Характеристики
| Матриця | 1/2.7" progressive CMOS |
|---|---|
| Макс. Дозвіл | 1920x1080 |
| ROM/RAM | 128Мб/128Мб |
| мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6(Колір), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | Авто/вручну, 1/3 - 1/100000с |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / колір / Ч/Б |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Управління підсвічуванням | Авто/вручну |
| Кількість діодів | 2 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Тип об'єктиву | Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кріплення об'єктиву | М12 |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 110 °; В: 59 °; Д: 132° |
| Відстань фокусування | 0.6 м |
| Виявлення об'єкта | 37.3 м |
| Спостереження за об'єктом | 14.9 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7.5 м |
| Ідентифікація об'єкта | 3.7 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Підтримка дозволів | 2МП (1920x1080), 1.3MП(1280x960), 1МП(1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF(352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/с, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с |
| Відео бітрейт | H.264: 32-6144Kбіт/с; H.265: 12-6144Kбіт/с |
| Управління потоком | CBR/VBR |
| Регулювання посилення (AGC) | Авто/вручну |
| Придушення шуму (DNR) | 3D DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| BLC | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| DWDR | Підтримується |
| ROI | Підтримується (4 зони) |
| Flip | 0°/90°/180°/270° |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Аудіо компресія | G.711A; G.711Mu; G.726; AAC |
| Ethernet | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, 802.1x, Bonjour |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD до 256 Гб; NAS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Перетин лінії | Є |
| Вторгнення в область | Є |
| живлення | DC 12 В |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 5,9 Вт |
| Робоча температура | -40 ° C - +60 ° C |
| Вологість | ≤95% |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф110х101 мм |
| Вага | 390 г |
| Матеріал | Метал + Пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 135 x 155 мм |
| Вага брутто | Вага: 0.594 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 390 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 59 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 3 569 ₴



