
Wi-Fi камера з сигналізацією IMOU IPC-C26EP-V2 1080P
- Немає в наявності
- Код: 99-00003640
4 085 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2 Мп Wi-Fi; 1 / 2.7 "CMOS; 1920 x 1080 25 к / с; H.265 / H.264; f = 2.8 мм (кут огляду 111 °); нічне бачення до 10 м; Micro SD 128ГБ; вбудований мікрофон і динамік, сирена 110дБ ; DC 5В / 2A, 6Вт, 75 × 84 × 97.7 мм, 308 г
| Матриця | 1 / 2.7 "2 МП CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2MP (1920 x 1080) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 111 °, В: 58 °, Д: 133 ° |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к / с |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Аудіо інтерфейси | мікрофон + динамік, сирена 110 дБ |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi: IEEE802.11b / g / n |
| Локальна пам'ять | Micro SD до 128 Гб |
| Живлення | DC 5В2A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -20 ° C ~ +50 ° |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Розміри | 75 × 84 × 97.7 мм |
| Вага | 308 г |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 12 x 370 x 540 мм |
| Вага брутто | 0.644 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ColorVu |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 308 г |
| Висота | 98 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 75 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Ширина | 84 мм |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 58 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 111 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 2.2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
- Ціна: 4 085 ₴


