
Роз'єм F для RG-6
- Немає в наявності
- Код: 00783
17 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роз'єм F для RG-6.
F-роз'єм RG-6 підходить для кабелів типу RG-6, і інших коаксіальних кабелів (SAT-50, SAT-703, DG-113) мають зовнішній діаметр близько 6.8 мм. Призначений для з'єднання коаксіальногокабелю хвильовим опором 75 Ом з телевізійним і відеообладнання (ресивери, телевізори, всіляка відеоапаратура і т.д.)
| Тип пристрою | роз'єм |
|---|---|
| Інтерфейси | F (RG-6) |
| Довжина | 18 мм |
| Розмір | Ø6.6 х 18мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 20 мм |
| Вага брутто | 0.011 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 17 ₴

