
Розподільча коробка Hikvision DS-1280ZJ-XS
- Немає в наявності
- Код: 00807
613 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн для купольних відеокамер з монтажною коробкою. Матеріал: алюмінієвий сплав. Розмір: 100х43,2х129 мм. Вага: 320гр.
| Сумісний з серіями камер | DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM (E), DS-2CE56H1T-ITM (E), DS-2CE56H5T-ITM (E), DS-2CE56H0T-ITMF / ITME, DS-2CE56D7T -ITM, DS-2CE56F7T-ITM, DS-2CE56F1T-ITM |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | Ф100x43x129 мм |
| Навантаження | 4.5 Кг |
| Вага | 320г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 120 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.352 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 613 ₴

