
Кронштейн Hikvision DS-1280ZJ-DM22
- Немає в наявності
- Код: 00816
1 119 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Пряме встановлення купольних відеокамер на стелі може бути ненадійним, а дроти виявляються зовні, що не завжди естетично та безпечно. Куди краще проводити монтаж із використанням розподільчої коробки. Наприклад - DS-1280ZJ-DM22 для техніки Hikvision. Алюмінієвий корпус із білим покриттям виконує роль міцного кронштейна та комутаційного боксу. Він прикручується до стелі, а зі зворотного боку оснащений спеціально підготовленою поверхнею для фіксації камери. Кабель підключення виводиться через передбачений отвір, розташований усередині закритої коробки. Збоку є паз для його виведення, який можна замінити заглушкою. DS-1280ZJ-DM22 при невеликій власній вазі утримує 4,5-кілограмове навантаження. Захищає вміст від пилу та води. Усередині боксу все залишається чистим та акуратним.
| Сумісний з серіями камер | DS-2CD2522FWD-I (W) (S), DS-2CD2542FWD-I (W) (S), DS-2XM61X2FWD-I (M), DS-2CD2523, DS-2CD2543, DS-2CD2563, DS-2CD2545 |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | Ф137x1645x53 мм |
| Навантаження | 4.5 Кг |
| Вага | 520г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 27 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 175 x 145 x 60 мм |
| Вага брутто | 0.682 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 4 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |
- Ціна: 1 119 ₴

