
Кронштейн для купольних камер Hikvision DS-1473ZJ-155
- Немає в наявності
- Код: 00818
1 657 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: білий, сплав алюмінію, розміри Φ155 × 183.5 × 240 мм, Вага 725 г
| Матеріал | сплав алюмінію |
|---|---|
| Розміри | Φ155 × 183.5 × 240 мм |
| Навантаження | 3000 г |
| Вага | 725 г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 8 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 225 x 180 x 260 мм |
| Вага брутто | 1.254 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Нестандартна |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.7 кг |
- Ціна: 1 657 ₴

