
Кронштейн для купольних камер Hikvision DS-1280ZJ-DM45
- Немає в наявності
- Код: 00821
1 013 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-1280ZJ-DM45 — міцна та зручна комутаційна коробка, яка використовується для естетичного встановлення відеокамер купольної конструкції. Має сумісність з багатьма моделями Hikvision. Бокс білого кольору добре поєднується із камерами. Виготовляється конструкція з алюмінієвого сплаву, захищеного від води, вогню, тепла, холоду, електричних чи фізичних впливів. Усередині корпусу легко розміщується кілька дротів, і навіть "балуни", у разі їх використання. Крім розподільчої функції, DS-1280ZJ-DM45 виступає як основа для кронштейна. На поверхню можна прикріпити пристрій, не переймаючись надійністю монтажу. Аксесуар дуже легкий, але легко утримує більш потужне обладнання.
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
|---|---|
| Розміри | Ф 140 х 40 мм |
| Вага | 237 г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 165 x 85 x 165 мм |
| Вага брутто | 0.374 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.3 кг |
- Ціна: 1 013 ₴

