
Кронштейн для купольних камер Hikvision DS-1281ZJ-DM25
- Немає в наявності
- Код: 00822
560 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-1281ZJ-DM25 — металева розподільна коробка спеціально адаптована під купольні відеокамери Fisheye-формату. Має трикутну форму та виходи для проведення. Комутаційний бокс має зручну для монтажу конструкцію з водонепроникними властивостями. Камера встановлюється під невеликим кутом для більш якісного спостереження. Сумісна з DS-2CD6362F-I, 2CD63C2F, 2CD6332FWD. Загальна вага аксесуара - всього 300 грамів, у той час як рівень навантаження може досягати 4,5 кг. У внутрішній частині DS-1281ZJ-DM25 є місце для кабелів. Алюмінієвий сплав оброблений білим покриттям, що повторює структуру відеообладнання. Завдяки такому підходу система відеоспостереження має єдиний стиль.
| Сумісний з серіями камер | ДС-2СД6362Ф-І (С) (В), ДС-2СД6332ФВД-І (С) (В), ДС-2СД6зЧ2Ф-І (В) (С) |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | 153x164x45 мм |
| Навантаження | 4.5 Кг |
| Вага | 300г |
| Колір | білий |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 60 x 180 мм |
| Вага брутто | 0.165 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 4 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.3 кг |
- Ціна: 560 ₴

