
Кронштейн Hikvision DS-1280ZJ-DM8
- Немає в наявності
- Код: 00823
453 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал з алюмінієвого сплаву з обробкою поверхні розпиленням
Бічний вхід і нижній вхід
Змінна нижня водонепроникна кришка і гайка сальника
водонепроникний дизайн
| Сумісний з серіями камер | Дивитися таблицю сумісності |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | Ф127х35 мм |
| Навантаження | 1 кг |
| Вага | 210 г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 80 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 50 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.333 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 4 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |
- Ціна: 453 ₴

