
Комутаційний бокс Dahua DH-PFA130-E
- Немає в наявності
- Код: 00-00000121
581 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутаційний бокс Dahua серії DH-PFA130-E відрізняється від багатьох інших моделей водонепроникними властивостями. Це найкращий спосіб захистити і камеру, і її проводку. Легка алюмінієва коробка має виходи для монтажу та прокладання кабелю. З усіх інших сторін бокс щільно закритий. Алюміній стримує більшість впливів ззовні, включаючи удари, запилення та вологу. DH-PFA130-E не лякає затоплення згори, активація протипожежних систем, дощ на вулиці та інші фактори. Внутрішня порожнина розподільника залишається сухою. При невеликій вазі конструкції 350 грам, кронштейн витримує до 3 кілограм зовнішньої ваги. Сумісний з багатьма відеокамерами фірми, роблячи їх установку значно простіше і надійніше.
| Сумісний з серіями камер | HFW1100 / 1220 / 1400R-VF (-IRE6), HFW1200 / 1230/2401 / 1500R-Z-IRE6, HFW2231R-Z-IRE6-POC, HFW2231 / 2431R-ZS / VFS-IRE6, TPC-BF2120 (-T) і інші (дивіться в файлі "сумісність") |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | Ф124x41 мм |
| Кріплення | Ж з / 4 " |
| Навантаження | 3 Кг |
| Вага | 350г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 150 x 65 мм |
| Вага брутто | 0.49 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.3 кг |
- Ціна: 581 ₴

