
Комутаційний бокс Dahua DH-PFA135
- Немає в наявності
- Код: 00827
296 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комунітаційний бокс – це найкращий спосіб прикріпити камеру та охайно розташувати її проводку всередині розподільної коробки. У її ролі для пристроїв Dahua ідеально підійде DH-PFA135. Корпус з алюмінію важить менше 200 грамів, проте утримує кілограмове навантаження, стаючи досить міцним кронштейном для відеокамер серії HFW. Універсальне кріплення дозволяє прикрутити основу камери до зовнішньої панелі, а задню частину - до будь-якої поверхні, чи це стіна чи колона. Всередині DH-PFA135 розрахований простір для вільного розміщення проводів, "балун" та інших важливих деталей. Вони опиняються у закритому просторі, захищеному від води, накопичення пилу та спроб отримати доступ ззовні.
| Сумісний з серіями камер | HFW22xx, HFW25xx, HFW26xx, HFW11xxB (D), HFW12xxB (D), HFW14xxB (D), HFW14xxD |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | Ф90х34 мм |
| Кріплення | М20 (G1 / 2 ") |
| Навантаження | 1 Кг |
| Вага | 160г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 115 x 45 мм |
| Вага брутто | 0.242 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.2 кг |
- Ціна: 296 ₴

