
Комутаційний бокс Dahua DH-PFA137
- Немає в наявності
- Код: 00829
185 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DH-PFA137 – це фірмовий комутаційний бокс Dahua, який одночасно є кронштейном та розподільчою коробкою для відеокамер. Для більшої міцності, виготовлений з алюмінію. Легкий на вагу, але надійний. Утримує до 1 кілограма та спокійно переносить екстремальні температури. Може використовуватись у приміщеннях та на вулиці. У DH-PFA137 передбачені кріплення для сумісних камер та система встановлення на стелю або стіну. Усередину боксу поміщаються дроти та електронні аксесуари. Кабель виводиться через бічний отвір або в роз'єм з тильного боку. Корпус пофарбований у білий колір, як і більшість пристроїв Dahua Technology, що дозволяє зробити систему відеоспостереження максимально естетичною.
| Сумісний з серіями камер | дивіться в файлі "сумісність" |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | Ф122х34 мм |
| Кріплення | M20 (G1 / 2 ") |
| Навантаження | 1 Кг |
| Вага | 240г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 65 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.33 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.2 кг |
- Ціна: 185 ₴

