
Кронштейн Dahua DH-PFA134-B
- Немає в наявності
- Код: 00830
352 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: алюміній і SECC. Водонепроникна розподільна коробка
| Матеріал | алюміній |
|---|---|
| Розміри | Φ90x35 мм |
| Навантаження | 1 кг |
| Робоча температура | -40ºC~+60ºC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 40 x 115 мм |
| Вага брутто | 0.308 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.2 кг |
- Ціна: 352 ₴

