
Комутаційна коробка Dahua DH-PFA130-E-B
- Немає в наявності
- Код: 00-00000119
731 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Комутаційний бокс, що має герметичні властивості - незамінний аксесуар для настінних відеокамер, що перевершує за якостями звичайні розподільні коробки. У компанії Dahua це універсальний DH-PFA121. За винятком спеціальних кріплень для камери та передбачених виходів для дроту, корпус повністю закритий від будь-яких зовнішніх впливів. Алюмінієва конструкція не пропускає у внутрішню частину воду або пил, а також захищає від вогню, атмосферних змін та ударів. Усередині розміщується проводка та «балуни» від пристрою. Крім того, DH-PFA121 виконує роль кронштейна. Бокс розрахований на трикілограмове навантаження, тож утримає навіть важкі системи спостереження. Це найкраще рішення для надійної та естетичної установки відеокамер як у приміщеннях, так і на вуличних майданчиках.
| Сумісний з серіями камер | HFW4100 / 4120/4200/4220/4221/4300 / 4421E, HFW5100 / 5200 / 5300E (-Z / VF), HFW8301E (-Z), HFW5121 / 5220/5221/5421/8231/8281/8331 / 81200E-Z, HFW5200E-Z12, HDW4120 / 4220 / 4421M, HFW2120 / 2220 / 2221E, HFW3220E-Z, HDW1000 / 1200/2120 / 2220M |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | 134x133x56 мм |
| Кріплення | Ж з / 4 " |
| Навантаження | 3 Кг |
| Вага | 540г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 145 x 145 x 65 мм |
| Вага брутто | 0.715 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.7 кг |
- Ціна: 731 ₴

