
Розподільна коробка Dahua DH-PFA120
- Немає в наявності
- Код: 00843
592 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DH-PFA120 – алюмінієва розподільна коробка, призначена для герметичного монтажу деяких відеокамер та кронштейнів Dahua. Здебільшого передбачає настінне розміщення. Прикріплюється до поверхні, з можливістю виведення дротів через тильний отвір. Частину кабелю та додаткові аксесуари можна розмістити безпосередньо у корпусі. Відповідні кріплення встановлюються поверх комутаційного боксу і прикручуються шурупами. На з'єднанні є герметик гумовий, який забезпечує водостійкість. Правильно зібрана конструкція повністю водонепроникна і має вигляд цілісної системи. Зокрема це може бути камера на перехіднику. DH-PFA120 вільно вправляється із навантаженням у 7 кілограм.
| Матеріал | алюміній |
|---|---|
| Розміри | 115.0мм60.0ммx38.8мм |
| Кріплення | M20 (G1 / 2 ") |
| Навантаження | 7.0кг |
| Вага | 0.53кг |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40ºC ~ + 60ºC |
| Вологість | <90% |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 175 x 60 x 175 мм |
| Вага брутто | 0.682 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 7 кг/м |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |
- Ціна: 592 ₴

