
Кронштейн для установки на стовп Dahua DH-PFA150
- Немає в наявності
- Код: 00848
936 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В об'ємних приміщеннях нестандартного планування, а також у дворах та на вуличних об'єктах встановлення відеокамер часто проводиться на стовпах і колонах. Подбати про безпечний та надійний метод монтажу можна за допомогою DH-PFA150. Це металевий кронштейн, призначений для кріплення до круглих балок, діаметр яких варіюється між 80 та 150мм. Аксесуар міцно фіксується хомутами, а на передній частині має майданчик з пазами для прикручування пристроїв. Сумісний із кількома серіями камер фірми Dahua. Має стійкість до великих навантажень до 10 кілограм. Експлуатуватися може за екстремальних температур, без шкоди для якості. Є окремий простір, яким проходять дроти.
| Сумісний з серіями камер | дивіться в файлі "сумісність". |
|---|---|
| Матеріал | SECC і SUS304 |
| Розміри | 130х170х45 мм |
| Кріплення | Ф80-150 мм |
| Навантаження | 10 Кг |
| Вага | 1100г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 175 x 191 мм |
| Вага брутто | 1.364 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Застосування | Вуличне |
| Маx нагрузка на кронштейн | 10 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення кронштейна | Кріплення для монтажу на стовп/балку |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Комплектація | |
| Інструкція з установки | Так |
| Комплект для установки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 1100 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 936 ₴

