
Стельовий кронштейн для камер Dahua PFB200C
- Немає в наявності
- Код: 00855
555 ₴
- +380 (50) 249-08-74
PFB200C – спеціалізований кронштейн для монтажу відеокамер Dahua. Призначений в основному для приміщень з підвісною стелею, де є внутрішній простір. Дозволяє максимально естетично встановити камеру. Основна частина корпусу врізається і залишається невидимою. Кріплення забезпечують надійну фіксацію. PFB200C має ідеальну сумісність з купольними моделями, що мають сферичну конструкцію, під якою знаходиться об'єктив. Технічна складова виявляється усередині, тоді як видимою залишається лише фронтальна кришка кронштейна та скло. Пристрій спостереження стає захищеним та компактно виглядає в інтер'єрі. Аксесуар легко вправляється із навантаженням до 1 кілограма. За наявності відповідних можливостей у приміщенні, це один із найкращих способів розміщення обладнання.
| Матеріал | SECC&PC |
|---|---|
| Розміри | Φ166 x 76 мм |
| Навантаження | 1000 г |
| Вага | 320 г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40ºC ~ + 60ºC |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 166 x 76 x 166 мм |
| Вага брутто | 0.352 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Застосування | У приміщенні |
| Маx нагрузка на кронштейн | 1 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Комплектація | |
| Інструкція з установки | Так |
| Комплект для установки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 320 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 555 ₴

