
Стельовий кронштейн для камер Dahua PFB300C
- Немає в наявності
- Код: 00858
666 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал | алюміній+пластик |
|---|---|
| Розміри | Φ133.6 x235.5 мм |
| Навантаження | 7 кг |
| Вага | 780 г |
| Робоча температура | -40ºC~+60ºC |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 140 x 250 мм |
| Вага брутто | 0.968 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Застосування | У приміщенні |
| Маx нагрузка на кронштейн | 7 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Комплектація | |
| Інструкція з установки | Так |
| Комплект для установки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 780 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 134 мм |
- Ціна: 666 ₴

