
Підвісний адаптер Dahua PFA103
- Немає в наявності
- Код: 00865
259 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PFA103 — надійний адаптер, який використовується як перехідник для кріплення відеокамер серії SD. Завдяки цьому аксесуару варіанти монтажу істотно розширюються. Наприклад, камеру SD29204T, яка спочатку призначена для встановлення на стелі, можна зручно монтувати на настінний кронштейн, розташувавши на зручному рівні та в потрібній площині. 130-грамовий алюмінієвий адаптер майже непомітний. Виглядає як одна із складових камери. Розрахований на суттєве навантаження до 3 кілограмів, у той час як вага середнього пристрою SD29 втричі менша. Верхня частина оснащена литим виходом з різьбленням для міцного прикручування до основи. Передбачено отвір для естетичного виведення проводів.
| Сумісний з серіями камер | SD29204T-GN (-W) |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Розміри | Ф133х37 мм |
| Кріплення | G1 1/2 " |
| Навантаження | 3 Кг |
| Вага | 130г |
| Колір | білий |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 50 x 175 мм |
| Вага брутто | 0.198 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Застосування | У приміщенні |
| Маx нагрузка на кронштейн | 3 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Комплектація | |
| Інструкція з установки | Так |
| Комплект для установки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 130 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 259 ₴

