
Відеореєстратор мережевий IP 8-канальний до 8 Мп Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H
- Немає в наявності
- Код: 99-00003450
7 740 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис моделі Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H
Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H - 8-канальний IP-відеореєстратор з PoE, роздільною здатністю 1080P, жорстким диском до 8 Тб і віддаленим управлінням. Це дуже економічний продукт, так як забезпечує локальний перегляд в режимі реального часу, багатоекранний дисплей, зберігання в реальному часі на локальному жорсткому диску, швидке управління мишею.
NVR працює на базі операційної системи Linux. Пропускна здатність відеореєстратора - 80 Мбіт/с для доступу і зберігання, та 60 Мбіт/с для пересилки. Він обладнаний 8 портами PoE з можливістю підключення до них 8 камер з роздільною здатністю до 2 Мп, передаючи по Ethernet-кабелю одночасно і відеосигнал, і електроживлення. Загальна вихідна потужність PoE становить 72 Вт, максимальна вихідна потужність одного порту 25.5 Вт.
Відеореєстратор підтримує формати 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF і режими запису: ручний, запис по тривозі, запис по виявленню руху або за часом. Запис може вестися з роздільною здатністю 8 Мп або 5 Мп з 1 каналу, 4 Мп і 3 Мп по 2-х каналах, з роздільною здатністю 2 Мп по 4-х каналах і з роздільною здатністю 1 Мп по 8-х каналах.
Для відтворення відео на моніторах, пристрій має два відеоінтерфейси: 1xHDMI і 1xVGA з максимальною роздільною здатністю 1080P.
Пристрій доповнено 2 USB-портами 2.0 для управління настройками, по одному на передній і задній панелі пристрою. Також, є по одному аудіовходу і аудіовиходу, для відтворення відео зі звуком.
Для підключення до мережі є інтерфейс RJ-45 100/100 Мбіт/с. Використання спеціально розроблених додатків для смартфонів: iDMSS (iOS) і gDMSS (Android), дозволяє дистанційно переглядати відео з камер в режимі реального часу, здійснювати настройку або ж відображати запис з архіву.
Для зберігання відео можна використовувати 1 Sata-накопичувач (в комплектацію не входить), об'ємом до 8 Тб. Живлення - від джерела DC 48/53 В, споживання ≤10 Вт без HDD.
Основне призначення Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H
IP відеореєстратор Dahua DHI-NVR1108HS-P-S3/H призначений для роботи в складі систем відеоспостереження за приватними будинками, невеликими роздрібними магазинами, дворами і іншими громадськими місцями. Наявність PoE портів забезпечує живлення підключених камер, без необхідності використання блоків живлення для кожного окремого пристрою.
Особливості Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H
Особливість DHI-NVR1108HS-P-S3/H - це сучасний користувальницький інтерфейс UI 4.0, який більше відповідає звичкам користувачів, зручно і наочно поділений на функціональні модулі.
Підтримує мережеві протоколи - HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P.
Високоефективні кодеки H.265+/H.264+ забезпечують ефективне стиснення, без втрати якості. А також, значно знижують витрати на передачу та зберігання інформації.
Центр безпеки надає повну картину безпеки пристрою і допомагає захистити мережевий відеореєстратор від атак. Попередження системи безпеки будуть відправлятися на електронну пошту, повідомленням на смартфон або у вигляді голосових підказок в додаток.
Основні технічні параметри Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H
Канали: 8;
Камери: IP;
PoE-порти: 8;
Роздільна здатність: 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF;
Стиснення: H.265+/H.265/H.264+/H.264;
Відеоінтерфейси: 1xVGA, 1xHDMI;
Пам'ять: 1хSATA HDD до 8 Тб;
Мережа: 1xRJ-45 10/100 Mbps;
Мобільний додаток: iDMSS (iOS), gDMSS (Android);
Інтерфейси: 2хUSB 2.0;
Аудіоінтерфейси: 1вх / 1вих;
Живлення: DC48V / 53V
PoE: 8 RJ–45, загал. 72 Вт, макс. на порт 25,5 Вт;
Робоча температура: -10°C ~ +45°C;
Розміри: 260х225х47.6 мм;
Вага: 840 г (без HDD).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість вбудованих портів POE | 8 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 8 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 30 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.84 кг |
| Висота | 115 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 370 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 7 740 ₴




