
Відеореєстратор Turbo HD на 8 камер до 4МП iDS-7108HQHI-M1/S(C) TURBO ACUSENSE
- Немає в наявності
- Код: 99-00016650
5 909 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
iDS-7108HQHI-M1 - це компактний, але ефективний відеореєстратор Hikvision, призначений для роботи з камерами в системах офісних, комерційних або домашніх мереж спостереження. Підтримується 8-канальне аналогове з'єднання або підключення до 12 IP-пристроїв. Є кілька форматів відеовходів та FullHD кодування. Є можливість зв'язуватися через динаміки та передавати звук із відеокамер. Порти захисту периметра пропонують точну детекцію руху і класифікацію об'єктів. Хибні тривоги обмежені завдяки покращеному інтелекту. iDS-7108HQHI-M1, крім багатого функціоналу, відрізняється естетичності та простою установкою. Можливе використання пам'яті та зовнішнє копіювання на USB.
| Захист периметра (канали) | 4 |
|---|---|
| Класифікація об'єктів | Виявлення руху на основі глибокого навчання 2.0 включено за замовчуванням для всіх аналогових каналів. Може класифікувати людину та транспортний засіб та значно зменшити кількість хибних спрацьовувань, викликаних об'єктами як листя або відблиски світла. |
| Аналогові входи | 8 |
| HDCVI камери | 4 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25 |
| AHD камери | 4 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25 |
| TVI камери | 4 MP, 3 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30, 720p50 |
| IP камери | 2 канали (до 10), розширений режим: 4 канали (до 12), до 4 Мбіт/с |
| Вхідний потік | 96 Мбіт\с |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1вих (RCA) |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Відео компресія | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 4 MP Lite/1080p Lite/720p Lite/VGA/WD1/4CIF/CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP Lite 15 к/с; 1080p Lite/720p Lite/VGA/WD1/4CIF/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | WD1/4CIF 12 к/с; CIF 25 к/с |
| Ethernet | 1, RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Живлення | 12 В DC, 1.33 A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 200 × 200 × 45 мм |
| Вага | 1 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 245 x 80 x 315 мм |
| Вага брутто | 1.144 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість відеовиходів | 8 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип відеореєстратора | HD-TVI |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Додаткові | |
| DualStream | Так |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 8 В |
| Інтерфейси | |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
- Ціна: 5 909 ₴

