
Водонепроникний бокс для живлення Dahua DH-PFA140
- Немає в наявності
- Код: 00879
3 108 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонепроникний бокс для живлення.
| Сумісний з серіями камер | PFB300S, PFB604W, PFB604WA, PFB303W, HFW8242E-Z4FD-IRA-LED, HFW8242E-Z20FD-IRA-LED, HFW8242E-Z4FR-IRA-LED, HFW8242E-Z20FR-IRA-LED |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній і SECC |
| Розміри | 297x248x106 мм |
| Кріплення | M20 (G1 / 2 ") |
| Навантаження | 8 Кг |
| Вага | 3200г |
| Колір | білий |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 60 ℃ |
| Вологість | 0 ~ 90% RH |
| Кількість в ящику | 345 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 340 x 295 x 165 мм |
| Вага брутто | 4.07 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Маx нагрузка на кронштейн | 8 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Комплектація | |
| Інструкція з установки | Так |
| Комплект для установки | Так |
| Загальні | |
| Вага | 3200 г |
| Висота | 106 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 248 мм |
- Ціна: 3 108 ₴

