
Камера відеоспостереження 25x PTZ 2Мп Dahua SD49225XA-HNR-S3 4.8-120mm
- Немає в наявності
- Код: 00940
19 610 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
КАМЕРА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ DAHUA SD49225XA-HNR-S3 4.8-120MM 2МП 25X PTZ WIZSENSE
WizSense – це серія продуктів із штучним інтелектом. Рішення, що використовують незалежний чіп штучного інтелекту та алгоритм глибокого навчання. Камера фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, що дозволяє користувачам швидко діяти за певними цілями.
Автоматично відфільтровує помилкові тривоги, спричинені тваринами, шелестом листя, яскраве світло тощо. д. Дозволяє системі виконувати вторинне розпізнавання мети підвищення точності сигналів тривоги. Технологія пропонує найкращу у своєму класі світлочутливість, захоплюючи деталі кольору при слабкому освітленні до 0,005 лк.
Камера Dahua може працювати в умовах екстремальних температур, розрахована на використання при температурі від –40 до +65 °C
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- Матриця: 1/2.8" CMOS
- WDR: 120 дБ
- Придушення шуму (DNR): 2D; 3D
- Оптичне збільшення: 25x
- Фокусна відстань: 4.8 – 120 мм
- Кути огляду: Г: 56.2 ° -2.6 °; В: 32.5 ° -1.5 °; Д: 63.2 ° -3 °
- Мережевий інтерфейс: 1 RJ-45 Port 10/100Base-T
- Спосіб зберігання: FTP; Micro SD 512 Гб; NAS
- Інтерфейси тривоги: 2вх/1 вих
- Тип підсвічування: ІЧ
- Кількість діодів: 4
- Дальність підсвічування: 100 м
- Defog: Підтримка
- Живлення: 12 В DC, 3 A
- PoE: PoE+ (802.3at)
- Потужність споживання: 12-21 Вт
- Робоча температура: -40 °C - +65 °C
- Ступінь захисту: IP66; TVS 6000 В
Характеристики
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| мін. чутливість | Колір: 0,005 лк при F1,6, Ч/Б: 0,0005 лк при F1,6, 0 люкс при F1.6 (ІЧ-підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/1 -1/30,000 с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 2D; 3D |
| Оптичне збільшення | 25x |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Фокусна відстань | 4.8 – 120 мм |
| Відстань фокусування | 1.5 м |
| Кути огляду | Г: 56.2 ° -2.6 °; В: 32.5 ° -1.5 °; Д: 63.2 ° -3 ° |
| Апертура | F1.6-F3.8 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (доп2. потік) | 720p 25 к/с |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264B; H.264M; H.264H |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; IVSS; Configtool; NVR; Smart Player |
| Підтримка браузерів | IE7+; Chrome; Firefox; Safari |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G&T; CGI |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 Port 10/100Base-T |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 512 Гб; NAS |
| Інтерфейси тривоги | 2вх/1 вих |
| ROM/RAM | 256|512 Мб |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість діодів | 4 |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Виявлення об'єкта | 2400 м |
| Спостереження за об'єктом | 948 м |
| Розпізнавання об'єкта | 480 м |
| Ідентифікація об'єкта | 240 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1 ° - 200 ° / с; нахил: 0.1 ° - 100 ° / с |
| Швидкість за передустановками | поворот: 200 ° / с; нахил: 100 ° / с |
| Кількість передустановок | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Defog | Підтримка |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення осіб | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| живлення | 12 В DC, 3 A |
| PoE | PoE+ (802.3at) |
| Потужність споживання | 12-21 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +65 °C |
| Ступінь захисту | IP66; TVS 6000 В |
| Розміри | 295 × Φ160 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 430 x 260 мм |
| Вага брутто | Вага: 0.517 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 100 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 100 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 2.8 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 19 610 ₴



